לדף הבית  
חוות השומר חדשות אודות גלריות וקישורים מורשת רפול האדם
במעמד ראש העיר צבי בר נקרא בית הספר התיכון ברמת גן על שם רפאל איתן
בנוכחות משפחת איתן ידידים וחברים לדרך וחברי עמותת רפול נחנך מבנה בית הספר המקיף ברמת גן על שם רפאל איתן.ראש העיר וגליה איתן נשאו דברים מרגשים. מצורפת הכתבה שפורסמה ב 28 לאוקטובר 2010 בעיתונות.
פורסם: 03/11/2010
תמי מאור 01.11.2010
ראש העירייה, צבי בר: "באני מאמין של רפול כמפקד וכרמטכ"ל הייתה טמונה ההבנה כי החינוך הוא סלע קיומנו, וככזה יש לתת עליו את הדעת בכל שלב בחיינו"

ביום חמישי (28.10.10) נערך ברמת גן טקס קריאת שם וחנוכת מבנה תיכון מקיף ע"ש רפאל איתן ז"ל . האירוע נערך במעמד משפחת איתן, ראש העירייה צבי בר, מפקדים ופקודים לשעבר של רפול, הנהלת העיר, חיילים ותלמידים.

לפני כשנה, בטקס הסיום של בוגרי בית הספר, אמר ראש העירייה מעל הבמה שיש לקרוא לבית הספר בשם שיהיה בעל משמעות, וביוזמתו הוחלט לקרוא לביה"ס מקיף על שמו של רפאל איתן שהיה רמטכ"ל, ח"כ, שר וסגן ראש הממשלה.

בתו, של רפול, גליה, אשר נשאה דברים בשם המשפחה ציינה כי חניכת המבנה היא אירוע מרגש אשר מתווסף לשלושה מפעלים גדולים המנציחים את אביה, וכן הודתה לראש העירייה על היוזמה.

מנהל בית הספר, עופר אילות אמר לנוכחים: "בית הספר נוסד לפני 12 שנה, ומטרתו להוות בית חם ותומך לתלמידים במטרה לחזק את היכולות והכישורים האישיים של כל אחד ואחת. אנו משקיעים ונמשיך להשקיע את מיטב מרצנו ויכולתו כדי להגיע להישגים משמעותיים וראויים".

ראש העירייה, צבי בר: "באני מאמין של רפול כמפקד וכרמטכ"ל הייתה טמונה ההבנה כי החינוך הוא סלע קיומנו, וככזה יש לתת עליו את הדעת בכל שלב בחיינו, ולעולם לא מאוחר מדי. אני מאמין שהתלמידים בבית הספר יאמצו את הערכים אותם הנחיל רפול לדורות הבאים".

  
  
  
  
  
  
  
 
  
 

השתתפו בין הרבים:
ראש העיר - צבי בר
אלוף מיל' - אורי שמחוני
אלוף מיל' - עמוס ירון
ניצב בדימוס - יוסי סיטבון
תא"ל - אפרים חירם פיחוטקה
אלוף מיל' - דני מט
תא"ל מיל - רן (פקר) רונן
תא"ל - צורי
כהנר שמעון - ק'צה
משה פלד
ניר ניצן
וקסי
אבשלום אדם
דוד בן עוזיאל
מוני מרוז
גליה אלף ובתה -נכדתו של רפול
דני קריצ'מן
גדליה גל ואחרים.

 

 

  
  
  .
  
  
  
  
  
  
  
  
  
created by CyberServe כל הזכויות שמורות לעמותה להנצחת והנחלת מפעלות חייו של רפאל איתן (ע"ר) © 2007     
כתובת: תל עדשים, 19315  |  טלפון: 050-2008220   |  צור קשר